מראה איפור לסתיו/חורף 2013

טיול לילי בשדרה הקסומה

המאפר בועז שטיין משיק מראה איפור לסתיו/חורף 2013

המראה הכובש של אמן האיפור, בועז שטיין לסתיו-חורף 2013 עוצב על ידו באווירת האורות המרצדים של לילות העיר הגדולה, בניו- יורק, בפריז ובטוקיו . בהשראת חיי הלילה מככבים זה לצד זה: רומנטיקה, פיתוי, מסתוריות, תשוקה ואהבה הבאים לידי ביטוי בפלטת גוונים נשית ויוקרתית.

המוטיב כולו אומר אקסקלוסיביות רכה, נוכחת אך חסרת מעצורים, זוהרת, חושנית ונשית בהשפעתה של תאורת הרחוב המנצנצת בורוד סגול, ובנגיעות קלות של טורקיז ושחור בוהק המשווים למראה כולו טוטאל-לוק של לילה סתווי רומנטי ומסתורי.

שטיין, במראה זה מפלרטט עם הניגודים ויוצר דואליות של צלליות בגוונים רכים בורוד, סגול לילך, וניוד לבין שחור מעושן וכחול-צי מנצנץ וזאת בכדי ליצור אפקט אינטנסיבי, עמוק ועז, שהוא כל כך אוהב. מה שמוסיף קורטוב של ארוטיקה למראה הוא יצירת מעבר צבעים מעושן, תחילה עמוק בעל נקודות אור כחולים ומנצנים בדומה לכוכבים המקשטים את השמים החשוכים אך הולך ומתרכך אט אט עם טאץ’ של גוונים פסטלים המשתלבים עם ברק אורות הרחוב של שדרת העיר הגדולה .

להשלמת האיפור בחר שטיין לתחום את העיניים באייליינר המדגיש את הזוית החיצונית של העין ואת קו שורש צמיחת הריסים העליון והתחתון של העיניים לצד מסקרה מעגלת ריסים, מפרידה ומאריכה בצבע שחור.

בחירת הסומק והשפתון בגוונים רכים במיוחד נועדה לרכך וליצור מראה נשי ומפתה באווירת הלילה הקסומה.

מחירי סדרת האיפור:

מייק אפ נוזלי: מספר 2, 189 שקל
צלליות : טריפל גוונים מס’ 305 צללית אפויה כחול עמוק מס’ 404 צללית פחם מעושנת מס’ E15, 99 שקל
איליינר: ג’ל קרם שחור, 110 שקל
מסקרה: שחורה מסדרת All In One , 119 שקל
סומק: גוון 23 , 89 שקל
שפתון: גוון 16, 85 שקל

שינוי גודל גופנים